Bizi Arayın
0850 441 88 01
Pazartesi-Cuma
09:00-18:00
hoş geldin bebek!
hoş geldin bebek!
bebek cinsiyet partilerinin vazgeçilmez heyecanı
baby
shower
tüp
1kg PEMBE
ailemizin en yeni üyesi
it's a
boy

 
baby
shower
tüp
1kg
MAVİ
it's a
girl

 
Anne-baba adayları için sürpriz renkli toz boya tüpü colorTUBE şimdi Türkiye'de!
 • Colorfest boyası , festival boyası , toz boya , parti boyası gibi değişik bir çok isim ile bilinen Holifest boyasını bu kez de Toz Boya Tüpü ambalaj tasarımı ile hizmetinize sunmaktayız.
 • Kolay ve Rahat Kullanım Sağlayan Tüp Ambalaj !
 • Renk cümbüşü hiç bitmesin diyen parti severlere tam 1kg'lık özel basınçlı tüp içerisinde toz boya keyfi sunuyoruz
 • İçerisindeki Kneitz marka toz boya bulunmaktadır, gıda maddelerinden üretildiği için sağlığa ve çevreye zararlı değildir. Dolayısıyla, tüpü sıktığınızda insana veya çevreye herhangi bir zarar vermez. Doğal maddelerden üretildiğinden dolayı içerisinde kimyasal madde yer almaz ve hiçbir yan etkisi de yoktur. Altı farklı renk seçeneği bulunmaktadır.
 • Holifest toz boyaları Kneitz markasının colorTUBE tasarımı ile festivallerde, üniversite partilerinde, mezuniyet törenlerinde, doğum günlerinde, cinsiyet öğrenme partilerinde ve eğlenceli organizasyonlarda hayata renk katan önemli bir ürün haline gelmiştir.
 • Kneitz toz boya tüpü, tasarımı ve ürün özellikleri açısından profesyoneldir.
 • Yeni Nesil Eğlence İnovatif Ürünler geliştiren ve üreten bir marka olarak bu ürünü size sumaktan gurur duyuyoruz.
 • İç mekan ve dış mekan kullanımına uygundur. Kolayca temizlenir. Kuru alanlarda süpürülerek (elektrikli süpürge ile de çekebilirsiniz) veya ıslak zeminlerde su ile kolayca yıkanarak temizlenir. Kıyafetlerde , saçlarda ve vücutta , mobilya ve döşemelerde kalıcı leke bırakmaz. Muadilleri gibi y anıcı ve patlayıcı değildir!
 • 100% doğaldır. Kolay temizlenir. Güvenli ( yanıcı patlayıcı özellikte değildir). Açık alanlarda, kapalı alanlarda ve havuzda kullanılabilir. Alerjen değildir. Saçlarda ve elbiselerde leke bırakmaz, yıkanarak kolayca çıkar.
 • Kullanım Talimatı: Emniyet koruma kilidini açınız, mandal pimini çekiniz, mandala basıp ortamı renklendiriniz.
 • Tüpü görselde olduğu gibi , 45 derece açı ile havaya doğru veya dik bir vaziyette kullanmanız ve bastığınızda bitene kadar sıkmanız gerekmektedir. Tüpü yan yatırarak yatay bir vaziyette ya da bas-çek bas-çek yapmak sureti ile kısa aralıklarla bekleyerek sıkarsanız içerisindeki gazın kaçması sonucu boyanın hepsine ulaşamazsınız. Azami verim elde etmek ve güzel bir görsel şölen yaşamak için lütfen kullanım talimatlarını dikkatlice okuyunuz ve tarif edilen şekilde tatbik ediniz.
 • Tüpün üzerinde herhangi bir renk İbaresi yoktur. Tüp ile birlikte gönderilen kullanım talimatı kartı üzerindeki QR kod okutularak tüp içerisindeki tozun rengini öğrenebilirsiniz.

yeni
 
indirimli kampanyaları kaçırmadan hemen sipariş vermek için tıkla
bebek cinsiyet partileri artık çok daha keyifli!
KULLANIM TALİMATI :
1- Kullanmadan önce tüpü sallayınız.


2- Sarı emniyet mührünü  çekerek kopartınız.

3-Tüpü gövdesinden tutarak  tetik mandal koruma pimini çekiniz.

4- Tüpü yere 45derece açı ile tutmanız halinde  içerisindeki boyadan en verimli şekilde çıkış sağlayabilirsiniz.

5- Mandala  tek seferde ve sıkıca basın ve tüp içerisindeki boya tamamen bitene  kadar ara vermeden basılı tutunuz.Bas-çek yapmayanız. Bas-çek yaparsanız içerisindeki hava daha hızlı boşalır ve tozu yeterince püskürtmez.

6-Tek kullanımlıktır ve tek seferde  sıkılarak boşaltılmalıdır. Kısmi kullanım için uygun değildir.

7-Daha temiz bir çevre  ve gelecek nesillere bırakacağımız daha güzel bir doğa için tüpü atmayınız. Tüpün iadesi ve geri dönüşümü için lütfen satıcınız veya çağrı merkezimiz    ile iletişime geçiniz. Türkiye’nin her yerinden 0850 441 88 01
© 2020 Kneitz. Tüm Hakları Saklıdır.
Bizi Arayın
0850 441 88 01
E-posta
info@kneitz.com.tr