Bizi Arayın
0850 441 88 01
Pazartesi-Cuma
09:00-18:00
KORUYUCU İÇERMEZ!
Bonfeti içerisinde  her biri ayrı ayrı paketlenmiş  kapalı ambalajında 18-20adet yumuşak şeker bulunmaktadır. Şekerler Türkiye’de üretilmektedir. Gıda güvenliği , hijyen koşulları ve kalite standartları sağlanarak , el değmeden modern tesislerde üretilmektedir. Bonfeti içerisindeki jelly şekerler koruyucu içermemektedir. Son kullanım tarihi dış ambalaj üzerindeki etiketlerde yazmaktadır.

Bonfeti içerisinde karışık ; elma-çilek-limon-portakal-böğürtlen ve şeftali  seçenekleri ile 6 farklı tat ve renkte jelly yumuşak şekerler bulunmaktadır.
MEYVE AROMALI JELY ŞEKER
İçindekiler: 
Toz Şeker, Glikoz, Asitlik Düzenleyici (SitrikAsit E330, Trisodyum Sitrat E331),Jelleştirici(PektinE440), Çeşidine Göre Aroma Verici(Limon, Elma,Portakal, Çilek, Böğürtlen, Şeftali) Çeşidine Göre Renklendirici  ( Sunset Yellow E110,
Tartrazin E102, Pea Green  E142, Ponceau 4R E124,Brillant Blue FCF E133)Bonfeti her ne kadar çocuklar ve onların mutlu olması için üretilmiş olsa da çocukların yalnız başlarına kulanımı için uygun değidlir. Mutlaka bir yetişkin kişi tarafından veya gözetiminde kullanılması gerekmektedir. 18 yaş altındakilerin tek başına kullanması uygun değildir.
UYARILAR:
Ürün basınçlı hava ile doldurulmuştur.
Canlılara ve zarar görebilecek nesenlere doğrultmayınız , hedef ve nişan almayınız.
Ürünü güneş ışığından uzak muhafaza ediniz.
50⁰C üzeri sıcak ortamda bulundurmayınız.

KULLANIM TALİMATI:
Ürünü iki elinizle sıkıca tutup kendinizden 30-40cm uzakta ağzı yukarı bakacak şekilde tutunuz.
Bir elinizle ok ile işaretlenen bölümün üst kısmı olan gövdeden diğer elinizle de ok ile işaretlenen böümün alt kısmı olan tüp kısmından tutunuz.
Ok yönünde iki el ters yönlerde  hızlıca ve tek hamlede çevirerek tetik mekanizmasını etkinleştirerek patlatınız.
Konfeti  heyecanına tat katmak istedik ,  içi bonbon şeker dolu bir konfeti yapma fikri bu şekilde ortaya çıktı…veeee bonbon ile konfeti birleşiminden BONFETİ doğdu!

Konfetinin patlama heyecanı veiçinden çıkan konfeti kağıtlarının oluşturduğu  görsel şölen  çok güzel ama klasik. Biz bunu nasıl daha fonksiyonel hale getiririz diye düşündük. Özellikle  çocuklar için bu heyecanı daha keyifli hale getirmek için konfetileri bonbon şekerler ile doldurmak istedik. Konfeti içerisini çeşitli renklerde ,farklı tatlarda , meyve aromalı yumuşak şekerler ile doldurduk.

Şekelerin her biri tek tek ambalajlı , hijyenik ve taze!


BONFETİ ile festivallere, üniversite partilerine, mezuniyet törenlerine, doğum günü kutlamalarına , bayramlara ve eğlenceli her anınıza tatlı bir sürpriz ile heyecan ve neşe katın istedik.

BONFETİ , özel tasarımı ve fonksiyonu ile patentli ve inovatif bir üründür.

Dünyadaki tek şeker konfetisi BONFETİ!
“Yeni Nesil  Eğlence İnovatif Ürünler”  sloganı ile sürpriz ürünler geliştirmekten ve üretmekten gurur duyuyoruz.
BONFETİ , içi şeker dolu konfeti ile tanışın...
Şimdi tüm dünya ile birlikte eş zamanlı Türkiye'de! 
bu şeker bir harika!

yerinde duramayan çılgın şeker...
BONFETİ

paylaştıkça
tatlanan şeker...

paylaştıkça 
büyüyen mutluluk...
benimle BONFETİ'ni paylaşır mısın?
güvenle ve keyifle tüketin...
© 2020 Kneitz. Tüm Hakları Saklıdır.
Bizi Arayın
0850 441 88 01
E-posta
info@kneitz.com.tr